Nondo FLEX

Glukozamin, vücudumuzdaki kıkırdağın bir bileşeni olan bir amino şekerdir. Gıda takviyesi olarak, genellikle kondroitin ile kombinasyon halinde, glukozamin sülfat formunda alınır. Genellikle karides ve ıstakoz gibi kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarındaki bir madde olan kitinden yapılır, ancak mısır ve buğday gibi bazı bitkilerden de elde edilebilir

Glukozamin, insan vücudundaki kıkırdak bileşeninden oluşan bir amino şekerdir. Genellikle kondroitin yanında, glukozamin sülfat formunda ek olarak alınır. Kabuklu deniz hayvanlarının kabukları üzerinde üretilen chitin'den üretilir, ancak mısır veya buğday gibi bazı bitkilerden toplanabilir.

Formülasyon ayrıca kondroitin, MSM, tip-2 kollajen hyaluronik asit ve özel bitki özleri ile güçlendirildi ve hızlı sonuçlar için özel olarak hazırlandı.

Ürün Detayları

Kapsül başına malzemeler

Glukozamin sülfat - 1500 mg

Kondroitin sülfat - 900 mg

Metil suylphonyle metan (MSM) - 900 mg

Bromelain (Ananas comosus) meyve özü - 200 mg

Şeytanın pençesi (Harpagophytum procumbens) kök ve yumru özü - 200 mg

Boswellia (Boswellia carteri) Reçine özü - 150 mg

Tip II Kollajen - 40 mg

Hyaluronik asit - 25.5 mg

Diğer maddeler

Mikrokristalin selüloz, Sodyum Karboksi Metil selüloz, Polivinilpirolidon, Hidroksipropil Metil selüloz, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Silisyum dioksit, Polietilenglikol

Bilgi: Şeker, tuz, nişasta, maya, glüten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi alerjenleri içermez. Sentetik renklendirme, koruyucu maddeler ve tatlandırıcılar kullanılmamıştır.

Kullanımı :

Yetişkinler için ek olarak günde 3 tablet kullanılması önerilir.